Ograj Mistrza
OGRAJ MISTRZA POLSKI

Opis rozgrywek
Kolejka trwa 1 godzinę (piątki od 18:00).
Liczba graczy: min. 9 (3 korty), max. 12 osób (4 korty). Optymalna ilość graczy na korcie - 3.
Korty zhierarchizowane są od najmocniejszego do najsłabszego. Co 20 min następuje przejście pomiędzy kortami – 1 osoba awansuje, 1 zostaje, 1 spada (za wyjątkiem 1 kortu - nie ma awansu i kortu 4 - nie ma spadku).

W ciągu 20 minut, na każdym korcie rozgrywane są 3 sety w formule każdy z każdym – z tym, że zawodnicy nie grają do 11 pkt. (i od nowa kolejny set), a na czas.
Jeden mecz, pomiędzy 2 zawodnikami, trwa ok. 6 minut (całe 6 minut gramy tylko i wyłącznie jeden gem). Dodaje to atrakcyjności rozgrywkom - każdy punkt może się liczyć w ostatecznym rozrachunku, a każda akcja może być ostatnią i decydującą. Zawodnik, który akurat nie gra, sędziuje mecz kolegów ze swojego kortu (mierzy czas i alarmuje gwizdkiem o jego końcu).

W rozgrywkach bierze udział Łukasz Kondratowicz – drużynowy mistrz Polski 2017, członek kadry Polski oraz trener klubowy z certyfikatem WSF level 2.
Każdy uczestnik, który awansuje do rozgrywek na najmocniejszym korcie - tam będzie grał Łukasz (no chyba, że pojawi się dwóch lepszych od niego zawodników i Łukasz spadnie na niższy kort...:]) - ma szansę się z nim zmierzyć i ograć mistrza Polski!

Punktacja
Po każdej 20-minutowej rundzie wyniki poszczególnych meczów zostają zapisane.
Po godzinie zostaje podliczona suma punktów za 3 rundy i jest ona ostatecznym wynikiem kolejki. Punkty za daną rundę przyznane są zgodnie z poniższą regułą, promującą trudność kortów.
O początkowym przydziale zawodników do kortów decyduje organizator.

Terminarz rozgrywek

Sezon trwa 3 miesiące (~4 kolejki w m-cu). Po każdym sezonie zostają wyłonieni najlepsi zawodnicy, na podstawie ich 8 najlepszych występów w danej edycji.

Nagrody
Na koniec sezonu najlepsi gracze otrzymują nagrody (m.in. vouchery zniżkowe na kolejne sezony rozgrywek, na lekcje z trenerem, na sprzęt od erakiety.com oraz ciuchy od UNITED Sport&Streetwear).

Dodatkowo
Każdy, kto wygrywa seta z Łukaszem, otrzymuje udział w danej kolejce za darmo!

Zapisy: kondratowicz.lukasz@gmail.com lub w recepcji klubu.