Regulamin klubu Squash Odlewnicza 7


Zarezerwowanie kortu oznacza zapoznanie się i akceptację poniższego regulaminu.

 1. Prosimy o wcześniejszą rezerwację kortu.
 2. Odwołanie (i przełożenie) rezerwacji kortu bez konsekwencji finansowych możliwe jest dzień przed terminem rezerwacji. W przypadku, gdy odwołanie rezerwacji nastąpi za późno (w dniu zaplanowanej gry) – klient ponosi 100% kosztów. Opłaty za nieodwołane i odwołane za późno rezerwacje, będą wymagane przez recepcję przy kolejne wizycie w klubie.
 3. Obowiązkowa jest zmiana obuwia przed wejściem na kort. Buty nie mogą zostawiać śladów na korcie (buty typu non marking). Klienci, którzy nie zmienią butów (lub podeszwy będą zostawiać ślady na korcie) nie zostaną wpuszczeni na kort.
 4. Zakazane jest wnoszenie napojów i jedzenia na kort.
 5. W klubie zabronione jest spożywanie alkoholu i substancji odurzających.
 6. Klub posiada 5 certyfikowanych kortów Squash Ball, o które dba z należytą troską, aby były bezpieczne i komfortowe dla Klientów klubu.
 7. Klub wyposażony jest w klimatyzację, która zapewnia wysoki komfort gry.
 8. Klub posiada wypożyczalnie rakiet i piłek (cennik na www.odlewnicza7.pl). W przypadku zniszczenia wypożyczonej rakiety – klub pobiera opłatę w wysokości 100zł. Klient nie odpowiada finansowo za zniszczenie (i zgubienie) piłki oraz zerwanie naciągu w wypożyczonej rakiecie.
 9. Klub wyposażony jest w dwie kamery (są one widoczne dla Klientów).
 10. Klub honoruje następujące karty partnerskie: multisport plus, multisport classic, fit profit oraz ok system. Posiadacze wymienionych kart otrzymują 15 zł zniżki. Zniżka obowiązuje na 1 godzinę gry. W przypadku rezerwacji kortu na  2 godziny, lub rezerwacji dwóch kortów równolegle – tylko na pierwszą godzinę, lub tylko na jeden kort gracz otrzymuje zniżkę. Karty należy okazać w recepcji przed grą.
 11. Płatności za zajęcia z udziałem trenerów przyjmowane są wyłącznie w gotówce.
 12. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z klubu tylko pod nadzorem opiekuna.
 13. Klienci proszeni są o kulturalne zachowanie, aby nie zakłócać przyjemność z gry innym graczom.