Nauka gry


Treningi indywidualne i zajęcia grupowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych instruktorów, z kilkuletnim doświadczeniem trenerskim.

 

Szczegóły w zakładce Cennik.

Zarezerwuj lekcję już teraz: 888 222 811 

 

Polecamy trenerów z naszej okolicy

Acheter Cialis Montreal
Łukasz 
Trener Łukasz Kondratowicz

Pogodny, pracowity, pomysłowy...

Trener z certyfikatem Europejskiej Federacji Squasha ESF Level 2. 3-krotny złoty medalista Drużynowych Mistrzostw Polski: 2017 i 2018 i 2019. Członek Kadry Narodowej. Mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie trenerskie. Prowadzi zajęcia dla graczy na każdym poziomie zaawansowania.  Zaraża młodzieńczą energią i entuzjazmem!

Kuba
 

Uśmiechnięty, uprzejmy, uczynny...

Trener klubowy. Prowadzi zajęcia dla początkujących graczy. Dobrze dogaguje się z dziewczynami. Prowadzi cykl zajęć Pierwsze Kroki w naszym klubie. Zawsze uśmiechnięty i z dużym dystansem do życia.  W jego obecności nie da się myśleć inaczej niż pozytywnie!

 

Marcin 
Marcin

Spokojny, sympatyczny, stanowczy...

Trener ESF level 1. Mistrz Polski Masters 2019. Marcin jest uzależniony od squasha. Pracowitość, upór i wytrwałość sprawiają, że regularnie staje na podium podczas turniejów, w których systematycznie startuje. Prowadzi zajęcia dla graczy początkujących i i średniozaawansowanych. Lubi dzielić się wiedzą i robi to naprawdę dobrze!

Marek
Marek 

Konsekwentny, kreatywny, kontaktowy...

Prowadzi treningi indywidualne i grupowe, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Organizuje i uczestniczy w turniejach Polskiej Federacji Squasha.  Ze sportem jest związany od dziecka - trenował tenisa ziemnego, siatkówkę oraz sporty walki. Swoją pasją do sportu stara się zarazić na korcie i poza nim!